PANGAZ - Górnicze Biuro Projektów /

Obecny profil działalności

Górnicze Biuro Projektów PANGAZ od 2006 roku funkcjonuje jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.
Stale powiększamy zakres wykonywanych prac projektowych jednocześnie dbając o jakość naszych usług i zadowolenie klientów.
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszych usług.

Historia firmy

Od roku 1948 w Krakowie działa Biuro Studiów i Projektów Górniczych. Odkrycia nowych złóż gazu i ropy naftowej w Polsce w latach sześćdziesiątych i siedemdziesiątych XX w. skutkują utworzeniem przy BSiPG w Krakowie Pracowni Naftowej.
Pracownia przygotowuje projekty dla zagospodarowania największych złóż na Niżu Polskim - Bogdaj i Żuchlów oraz wielu innych ośrodków i kopalń gazu i ropy naftowej.
Wraz z przemianami politycznymi i gospodarczymi początku lat 90-tych XX w. traci na znaczeniu w Polsce przemysł węglowy będący podstawą działalności BSiPG w Krakowie, przybiera za to na sile przemysł gazowy i naftowy.
W 1996 roku powstaje Górnicze Biuro Projektowe PANGAZ, które przejmuje kadrę oraz bogate doświadczenie upadającej wraz z BSiPG Pracowni Naftowej. W takiej formie firma działa do końca 2005 roku wykonując projekty kopalń gazu, instalacji osuszania gazu, tłoczni gazu, itd.

Kadra

Wśród naszych pracowników znajdują się wysoko wykwalifikowane i doświadczone osoby, które wraz z młodymi i ambitnymi absolwentami oraz studentami najlepszych uczelni tworzą serce naszej firmy. Inwestujemy w rozwój osobisty i zawodowy naszych pracowników.
Stale poszukujemy osób posiadających odpowiednie doświadczenie i kwalifikacje w branży gazowej, budowlanej i elektrycznej oraz osób pragnących budować swoją karierę w dziedzinie energii gazowej i naftowej.
Zapraszamy do zapoznania się z możliwościami współpracy.